Портативний TTL-спалах для використання з камерами Sony, міні-спалах iT30Pro S TTL від Godox являє собою ефективний інструмент освітлення з автоматичними параметрами спалаху. Підтримуючи технології Sony і вбудовану бездротову радіосистему Godox 2,4 ГГц X, iT30Pro S може використовуватися як передавач або приймач. Використовуйте його для запуску окремих спалахів Godox, сумісних із системою 2,4 ГГц X. Як приймач iT30Pro S може керуватися додатковим передавачем Godox. Спалах підтримує режими TTL, ручний і мультиспалах, HSS, синхронізацію за другою шторкою, FEC, перемикач WN та інші зручні функції. Компактний та універсальний пристрій керування освітленням, спалах обладнаний зручним 2,8-дюймовим повноколірним сенсорним інтерфейсом для комфортного керування й корпусом для кріплення на взуття для сумісності із широким спектром камер. iT30Pro C ідеально підходить для фотографів, яким потрібне компактне та надійне джерело світла, що встановлюється на камеру, з можливістю TTL. Сучасний і елегантний дизайн iT30Pro S у чорному виготовленні також підвищить естетику вашої камери.
Перший мініатюрний TTL-спалах Godox
iT30Pro S пропонує автоматичне та ручне керування і чудово підходить для фотографів будь-якого рівня підготовки, включно з новачками або тими, хто працює з невеликими зніманнями. Це перший TTL-спалах бренду в міні-форматі — його розміри становлять лише 65 x 47 x 46 мм. Провідне число iT30Pro становить 49,2'/15 метрів за ISO 100, а тривалість спалаху — від 1/1000 до 1/30 000 сек. Ви також можете вручну регулювати потужність спалаху від 1/128 до повної потужності, щоб досягти більшої точності освітлення.
Перемикач WN
Легко перемикайтеся між режимами W і N за допомогою вбудованого перемикача WN, розташованого на бічній стороні корпусу спалаху. Режим W дає змогу використовувати ширококутний розсіювач для збільшення дальності дії спалаху, забезпечуючи рівномірне освітлення на близькій відстані. Під час вибору режиму N спалах підтримує високу інтенсивність світла на більшій відстані, а розсіювач вимкнений.
Вбудований акумулятор
Після заряджання за допомогою кабелю USB-C вбудований літієвий акумулятор iT30Pro з напругою 7,2 В і ємністю 900 мА·год забезпечує до 560 спалахів повної потужності з часом відновлення 1,5 секунди.
Бездротова радіосистема 2,4 ГГц X
Радіосистема Godox 2,4 ГГц X вбудована в iT30Pro S для забезпечення функціональності передавача та приймача. iT30Pro працює як передавач для деяких спалахів Godox, а також як приймач для окремо продаваних передавачів XPro, X2 і X3. Така сумісність зі спалахами та передавачами Godox серії X дає змогу розширити функціональність і урізноманітнити настроювання. Радіус дії бездротової системи iT30Pro S становить 100 метрів, вона має чотири групи та 32 канали.
Керування на кінчиках пальців
iT30Pro S має інтуїтивно зрозумілий сенсорний інтерфейс і вбудовані елементи керування для простого та швидкого доступу до параметрів спалаху. На РК-панелі є індикатори, що інформують про заряд батареї, що залишився.
Оновлення прошивки
Оновлення прошивки через порт USB-C забезпечує сумісність з останніми моделями камер і оптимальну продуктивність.
Godox iT30Pro S Black (Sony) - в онлайн-маркеті abcphoto.com.ua. Якщо потрібно замовити Спалахи або інші елементи фотототехніки не покидаючи квартири, відвідайте наш онлайн магазин abcphoto. Розгляньте пропозиції та підберіть Спалах за вигідною ціною? Щоб легко підібрати Спалах, скористайтеся зручною системою пошуку. Введіть: Godox і перед вами будуть Спалахи Godox. У нас ви швидко знайдете потрібні фотоаксессуари. За якість деталей можна не хвилюватися. Вироби, які можна придбати у нас, створені лідируючими компаніями, наприклад Canon. Виникли при виборі Godox iT30Pro S Black (Sony) Запитайте наших кваліфікованих фахівців. Замовлення можна отримати Кропивницькому в швидкі терміни.